Átigazolási közlemény

2017.november 20.

Dr. Baji Balázs a Kopp Békéscsabai Atlétikai Club olimpikonja, 2017.évi Világbajnoki bronzérmes gátfutója egy többfordulós tárgyalási sorozat után a Budapesti Honvéd ajánlatát elfogadta, s átigazol a budapesti klubhoz.

Balázs 13 éves korától sportol klubunkban, itt nevelkedett, itt érte el korosztályról- korosztályra a hazai és nemzetközi sikereit – itt vált világklasszissá.

Szeptemberben jelezte nekünk, hogy számára előnyös ajánlatot kapott. Klubunk vezetése és Békéscsaba Közgyűlése is tárgyalta az olimpikon megtartásának lehetőségét, ám mivel az ajánlattal a klubunk nem tudott „versenybe szállni”, Balázzsal barátságban válunk el egymástól. S továbbra is hálásak vagyunk azért, hogy 14 éven át, csodálatos eredményeivel öregbítette klubunk és városunk hírnevét! – nyilatkozta Tóth Sándor  ügyvezető igazgató.

Békéscsabán november 30-án egy ünnepség keretében találkozunk újra Balázzsal, s nem búcsúzunk, hiszen Ő meghatározó példa továbbra is városunkban, klubunkban.