Riói bronzérmesünk Márton Anita súlylökés: 19,87 m

Riói bronzérmesünk Márton Anita súlylökés: 19,87 m

Riói bronzérmesünk Márton Anita súlylökés: 19,87 m

Riói bronzérmesünk Márton Anita súlylökés: 19,87 m

Riói elődöntősünk Baji Balázs 110 m gátfutó

Riói elődöntősünk Baji Balázs 110 m gátfutó

Riói elődöntősünk Baji Balázs 110 m gátfutó

Riói elődöntősünk Baji Balázs 110 m gátfutó

Gregor László

Gregor László

Baji Balázs

Baji Balázs

Márton Anita

Márton Anita

Riói bronzérmesünk Márton Anita súlylökés: 19,87 m

Riói bronzérmesünk Márton Anita súlylökés: 19,87 m

Baji Balázs ,   Márton Anita

Baji Balázs , Márton Anita

Országos Eredményeink

Kopp Békéscsabai Atlétikai Club – Országos Bajnokság Eredmények 2017

 

Bajnoki érmek

2017

ARANY 23
EZÜST 16
BRONZ 12

 

Újonc és Serdülő Fedettpályás Atlétikai Országos Bajnokság

Budapest, 2017. 02.4-5.

Helyezés

Név Korosztály Versenyszám Eredmény
1 Szabó Ádám serdülő 3000 m 9:49,61
1 Zahorán Petra serdülő 3000 m gyaloglás 15:44, 64
7. Kovács Ákos serdülő 3000 m 10:18,21
8. Karsai Gábor ujonc 2000 m 7:13,66

 

Ifjúsági Fedettpályás Gyalogló Országos Bajnokság

Budapest, 2017. 02.12.

Helyezés

Név Korosztály Versenyszám Eredmény
2. Szabó Réka ifjúsági 3000 m gyaloglás 15:19,58

 

Fedettpályás Atlétikai Bajnokság

Budapest, 2017.02.18-19.

Helyezés

Név Korosztály Versenyszám Eredmény
1. Baji Balázs felnőtt 60m gát 7.53 országos csúcs                
1. Kovács Barbara felnőtt 3000 m gyaloglás 13:03,53
4. Kovács Miklós felnőtt 200 m 22,3
4. Novák Natália felnőtt 1500 m 4:34,74
4. Gregor László felnőtt 3000 m 8:20,37
7. Tábor Miklós felnőtt 3000 m 8:39,94
7. Pavuk Tíra felnőtt 3000 m 10:07,25
8. Braun Barbara felnőtt rúd 340 cm
9. Döme Adél felnőtt rúd 320 cm
9. Szabó Réka felnőtt 3000 m gyaloglás 16:59,96

Ifjúsági és Junior Fedettpályás Atlétikai Országos Bajnokság

Budapest, 2017.02.25-02.26.

Helyezés

Név Korosztály Versenyszám Eredmény
2. Novák Natália junior 800m 2:16,00
2 Novák Natália junior 1500m 4:40,06
2. Pavuk Tíra junior 3000m 10:07,37
2. Diószegi Dávid junior 3000m 9:11,36
3. Pavuk Tíra junior 1500m 4:40,69
3. Apáti Bence ifjúsági 800 m 1:58,66
3. Apáti Bence ifjúsági 1500m 4:06,61
3. Braun Barbara ifjúsági rúdugrás 340 cm
4. Kis Lajos junior 800m 4:56,78
4. Zahorán Adrienn junior 800m 2:22,19
5. Kis Lajos junior 1500m 4:11,20
7. Szabó Áron ifjúsági 3000m 9:21,60
10. Szabó Áron ifjúsági 1500m 4:17,35
11. Molnár Blanka ifjúsági hármasugrás 10,23 m

Téli Dobó Országos Bajnokság és Gerelyhajító OB Bajnokság

Szombathely, 2017.02.25.

Helyezés

Név Korosztály Versenyszám Eredmény

1.

Bogdán Annabella felnőtt gerelyhajítás 51,04 m

1.

Márton Anita felnőtt súlylökés 18,75 m

1.

Márton Anita felnőtt diszkoszvetés 55,55 m

1.

Csizmazia Áron újonc diszkoszvetés 35.94 m

4.

Csizmazia Áron újonc súlylökés 10.63 m

5.

Bogdán Annabella felnőtt súlylökés 13,27 m

 

Magyarország Junior és Ifjúsági Téli Dobó Bajnoksága

Szombathely, 2017. március 04.

 

Helyezés Név Korosztály Versenyszám Eredmény
1. Szebegyinszki Richárd junior diszkoszvetés 1,75 kg 53.72
7. Keresztesi Kristóf junior diszkoszvetés 1, 75 kg 39.85

 

  1. Mezei futó Országos Bajnokság

Kecskemét, 2017. március 11.

Helyezés Név Korosztály Versenyszám Eredmény
1. Gregor László felnőtt 10000 m 32:13.3
1. Pavuk Tíra- Novák Natália – Zahorán Adrienn junior csapat 4500 m
1. Pavuk Tíra junior 4500 m 16:00.6
1. Szabó Áron-Apáti Bence – Barbat-Lőrincz Dániel ifjúsági 6000 m
2. Novák Natália junior 4500 m 16:24.9
2. Szabó Ádám serdülő 4500 m 15:18.5
2. Karsai Gábor-Marik Soma – Lőrinci Attila újonc 3000 m
3. Szabó Ádám-Kovács Ákos – Marton Balázs serdülő 4500 m
4. Diószegi Dávid junior 6000 m 20:48.1
6. Szabó Áron ifjúsági 6000 m 21:14.8
 6. Karsai Gábor újonc 3000 m 11:56.1
7. Kis Lajos junior 6000 m 21:37.4
7. Apáti Bence ifjúsági 6000 m 21:21.6
7. Kovács Ákos serdülő 4500 m 15:40.5
13. Marik Soma újonc 3000 m 12:28.1
15. Zahorán Adrienn junior 4500 m 18:48.4

 

Felnőtt 20 km-es Gyalogló Országos férfi és női Egyéni- és Csapatbajnokság, Fiatalkorúak Hosszútávú Gyalogló Országos Bajnoksága

Békéscsaba, 2017. április 30.

Helyezés

Név Korosztály Versenyszám Eredmény

1

Zahorán Petra serdülő 5 km gyaloglás 26:51

2

Palucsik Lara újonc 5 km gyaloglás 32:51

3

Hóbor Gréta újonc 5 km gyaloglás 33:03

4

Kovács Barbara felnőtt 20 km gyaloglás 1:37.55

 10.000 m-es Országos Bajnokság

Budapest, 2017.04.30.

Helyezés Név Korosztály Versenyszám Eredmény

1

Pavuk Tíra junior 10000 m 35:48.14
3 Diószegi Dávid junior 10000 m 32:53.58

4

Gregor László felnőtt 10000 m 30:02.64

4

Pavuk Tíra felnőtt 10000 m 35:48.14

Országos Felnőtt Bajnokság,

Székesfehérvár, 2017.06.09.-11.

Helyezés Név Korosztály

felnőtt

Versenyszám Eredmény
1. Baji Balázs felnőtt 110m gátfutás 13,29
1. Márton Anita felnőtt súlylökés 18.55
1. Márton Anita felnőtt diszkoszvetés 56.88
1. Bogdán Annabella felnőtt gerelyhajítás 58.79
3. Gregor László felnőtt akadályfutás 9.01,54
3. Gregor László felnőtt 5000m 14.56
5. Kovács Miklós felnőtt 100m 10.77
5. Novák Natália felnőtt 800m 2.13,53
5. Novák Natália felnőtt 1500m 4.28.00
5. Pavuk Tíra felnőtt 3000m akadály 10.32,00
6. Kovács Miklós felnőtt 200m 21,61
9. Kovács Róbert felnőtt súly 14.48
11. Braun Barbara felnőtt rúdugrás 3.20
13. Döme Adél felnőtt rúdugrás 3.20

 

Magyarország 2017. évi Junior és Utánpótlás

Budapest, 2017.06.17.-18.

Helyezés Név Korosztály Versenyszám Eredmény
1. Diószegi Dávid junior 5000 m 15:46,25
2. Novák Natália junior 800 m 2:11,59
2. Novák Natália junior 1500 m 4:41,19
2. Szebegyinszki Richárd junior diszkoszvetés 50,30 m
3. Pavuk Tíra junior 5000 m 17:29,18
4. Pavuk Tíra junior 1500 m 4:45,53
5. Kis Lajos junior 1500 m 4:24,55
5. Mihály Réka utánpótlás 800 m 2:25,40
5. Mihály Réka utánpótlás 1500 m 5:12,39
6. Diószegi Dávid junior 1500 m 4:24,90
7. Domonkos Csaba junior 100 m 11,11
7. Zahorán Adrienn junior 800 m 2:22,18
7. Szebegyinszki Richárd junior súlylökés 14,13 m
7. Keresztesi Kristóf junior diszkoszvetés 43,54 m
10. Kis Lajos junior 800 m 2:01.65

 

2017.évi Ifjúsági Országos Bajnokság

Miskolc, 2017.06.24.25.

Helyezés Név Korcsoport Versenyszám Eredmény
1. Apáti Bence ifjúsági 1500m 3.58,55
2. Apáti Bence ifjúsági 800m 1.56,80
3. Braun Barbara ifjúsági rúdugrás 3.30
4. Döme Adél ifjúsági rúdugrás 3.30
4. Szabó Áron ifjúsági 3000m 9.17,34
5. Szabó Áron ifjúsági 1500m 4.13,81
7. Püski Lilla ifjúsági 100m 12,98
7. Braun Barbara ifjúsági hármasugrás 11.21
12. Molnár Blanka ifjúsági hármasugrás 10.16
15. Püski Lilla ifjúsági távolugrás 5.03

Serdülő és Újonc Országos Bajnokság

Tatabánya, 2017.07.08.-09.

Helyezés Név Korosztály Versenyszám Eredmény
1. Paulcsik Lara újonc 3km gyaloglás 18.01,42
1. Zahorán Petra serdülő 3km gyaloglás 15.08,33
2. Hóbor Gréta újonc 3km gyaloglás 18.27,80
2. Garai Viktória serdülő súlylökés 12.13
2. Csizmazia Áron újonc diszkoszvetés 40.28
3. Török Viola újonc 3km gyaloglás 18.51,89
7. Bese Bettina serdülő 800m 2.22,12
7. Garai Viktória serdülő 300m 42,70
7. Karsai Gábor újonc 2000m 6.46,76
9. Szőlösi  Benedek serdülő ötösugrás 16.80
9. Szölősi Benedek serdülő magasugrás 1.68
13. Baranya Mercédesz újonc távolugrás 4.52
18. Szűcs Dániel serdülő diszkoszvetés 29.15
20. Juhász István serdülő súlylökés 9.27
21. Szűcs Dániel serdülő súlylökés 8.87
22. Juhász István serdülő diszkoszvetés 23.93
24. Sajben Bálint serdülő 800m 2.23,42

 

Folyt köv……..

 

2016.

Magyarország 2016. évi Felnőtt, U23, Junior, Ifjúsági, Serdülő és Újonc

Összetett Atlétikai Bajnoksága

Székesfehérvár,2016.09.17-18

Helyezés Név Korosztály Versenyszám Eredmény
2. Braun Barbara-Döme Adél-Püski Lilla-Berényi Flóra ifjúsági csapat 7 próba 10097
5. Nadj Levente újonc 4 próba „A” 1392
6. Braun Barbara ifjúsági 7 próba 3660
6. Nadj Levente-Szabó Ádám-Kónya Péter-Szűcs Dániel Újonc 4 próba 5018
8. Szabó Ádám újonc 4 próba „B” 1385

 

Országos Felnőtt Bajnokság,

Székesfehérvár,2016.07.29.-30.

Helyezés Név Korosztály

felnőtt

Versenyszám Eredmény
1. Baji Balázs felnőtt 110 m gát 13,39
1. Márton Anita felnőtt súlylökés 18,52 m
1. Márton Anita felnőtt diszkoszvetés 54,56 m
2. Gregor László felnőtt 3000 m 8:54,50
3. Gregor László felnőtt 1500 m 3:45,07
3. Tábor Miklós felnőtt 5000 m 15:21,28
4. Bogdán Annabella felnőtt gerelyhajítás 50,57 m
5. Braun Barbara felnőtt rúdugrás 340 cm
5. Tábor Miklós felnőtt 1500 m 3:46,33
6. Novák Natália felnőtt 1500 m 4:36,99
7. Novák Natália felnőtt 800 m 2:16,58
8. Váczi Lili felnőtt 800 m 2:18,95

2016. 07.09.-10. – Serdülő és Újonc Országos Bajnokság

Helyezés Név Korosztály Versenyszám Eredmény

1.

Apáti Bence serdülő 800 m 2:01,38
1. Apáti Bence serdülő 1500 m

4:18,51

1.

Zahorán Petra serdülő

3000 m gyaloglás

15:48,80
2. Szabó Ádám újonc 2000 m

6:22,94

3. Szabó Ádám újonc 600 m

1:34,91

3.

Garai Viktória serdülő súlylökés 11,62 m
3. Kónya Péter újonc diszkoszvetés

34,93 m

4.

Nadj Levente újonc távolugrás 514 cm
7. Garai Viktória serdülő 100 m

12,91

8.

Juhász István újonc diszkoszvetés 28,59 m
10. Bese Bettina serdülő 800 m

2:25,82

11.

Kónya Eszter újonc távolugrás 434 cm
14. Sajben Bálint serdülő 800 m

2:11,90

 

2016.07.02.-03. – 2016.évi Ifjúsági Országos Bajnokság

Helyezés

Név Korcsoport Versenyszám

Eredmény

1.

Kis Lajos ifjúsági 800 m 1:56,57

1.

Pavuk Tira ifjúsági 3000 m 9:56,03

2.

Szabó Réka ifjúsági 5000 m gyaloglás 27:28,41

2.

Braun Barbara ifjúsági rúdugrás 330 cm

3.

Döme Adél ifjúsági rúdugrás 310 cm

5.

Püski Lilla ifjúsági 100 m 13,10

5.

Keresztesi Kristóf ifjúsági diszkoszvetés 46,98 m

6.

Agbaria Toma ifjúsági 100 m 11,43

6.

Szabó Áron ifjúsági 3000 m 9:19,02

 

2016.06.25-26. – Magyarország 2016. évi Junior és Utánpótlás

Helyezés

Név Korosztály Versenyszám Eredmény
1. Novák Natália Junior 1500 m

4:43,29

2.

Novák Natália Junior 800 m 2:14,30
2. Szebegyinszki Richárd Junior diszkosz

54,29

2.

Újházi Balázs Junior 110 m gát 15,20
5. Szebegyinszki Richárd Junior súlylökés

14,78

5.

Soós Norbert Utánpótlás rúdugrás 380
7. Diószegi Dávid Junior 1500 m

4:08,11

8.

Zahorán Adrienn Junior 400 m gát 1:10,45
12. Diószegi Dávid Junior 800 m

2:02,71

 

2016.05.28.-29. – Magyar Egyetemi-, Főiskolai Országos Atlétikai Bajnokság

Helyezés

Név Versenyszám

Eredmény

1.

Kovács Miklós 200 m 21,72
1. Baji Balázs 110 m gát

13,57

 

2016.05.07-08. – Országos Ügyességi Csapat Bajnokság

Helyezés Név Korosztály Versenyszám

Eredmény

1.

Baji Balázs Férfi 200 m 21,55
1. Gregor László Férfi 5000 m

14.28,4

3.

Baji Balázs Férfi 100 m 10,78
3. Tábor Miklós Férfi 1500 m

3:42,49

4.

Kovács Miklós Férfi 100 m 10,88
4. Kovács Miklós Férfi 200 m

21,66

5.

Tábor Miklós Férfi 5000 m 15.11,5
7. Kis Lajos Férfi 800 m

1:58,57

 

2016.05.01. – 10.000 m-es Országos Bajnokság

Helyezés

Név Korosztály Versenyszám Eredmény
2. Gregor László felnőtt 10.000m

30:39,09

2016. április 30. – Felnőtt 20 km-es Gyalogló Országos férfi és női Egyéni- és Csapatbajnokság, Fiatalkorúak Hosszútávú Gyalogló Országos Bajnoksága

Helyezés Név Korosztály Versenyszám Eredmény

1.

Zahorán Petra serdülő 5km 26:48
3. Szabó Réka ifjúsági 10km

56:53

4. Kovács Barbara felnőtt 20km

1:40,53

 

2016. március 12. – 108. Mezei futó Országos Bajnokság

Helyezés

Név Korosztály Versenyszám Eredmény

1.

Gregor László Felnőtt 10km 30.47

1.

Pavuk Tíra Ifjúsági 4,5km 15.09
1. Apáti Bence Serdülő 4,5km

14.15

1.

Váczi Lili – Szabó Krisztina – Mihály Réka U23 csapat 6km
2. Szabó Ádám Újonc 3km

10.17

2.

Szabó Ádám – Kovács Ákos – Kónya Frigyes Újonc csapat 3km
4. Novák Natália Junior 4,5km

16.15

4.

Gregor László – Zsiros Márk – Dobra Viktor Felnőtt csapat 10km
4. Váczi Lili – Szabó Krisztina – Mihály Réka Felnőtt csapat

10km

5.

Zsiros Márk U23 10km 32,51
5. Váczi Lili U23 6km

23.00

5.

Szabó Áron Ifjúsági 6km 20.43
5. Szabó Áron – Kis Lajos – Balázs Ádám Ifjúsági

6km

6.

Szabó Krisztina U23 6km 24.27
6. Apáti Bence – Sajben Bálint –Mertz Ádám Serdülő

4,5km

7.

Mihály Réka U23 6km 24.35
7. Zahorán Petra –Hrabovszki Fruzsina – Gráfik Margaréta Serdülő

3km

9. Kis Lajos Ifjúsági 6km

20.53

12. Dobra Viktor U23 10km

34.12

 

2016.02.27. – Budapest Ifjúsági és Junior Fedettpályás Atlétikai Országos Bajnokság

Helyezés

Név Korosztály Versenyszám

Eredmény

1.

Novák Natália Junior 800 m 2:14,24

1.

Pavuk Tira Ifjúsági 1500 m 4:35,56
1. Pavuk Tira Ifjúsági 3000 m

9:58,28

2.

Novák Natália Junior 1500 m 4:37,91
3. Szabó Áron Ifjúsági 3000 m

9:28,11

3. Braun Barbara Ifjúsági Rúdugrás

320 cm

4.

Ujházi Balázs Ifjúsági 60 m gát 8:68
5. Kis Lajos Ifjúsági 1500 m

4:13,66

5.

Döme Adél Ifjúsági Rúdugrás 310 cm
6. Zahorán Adrienn Junior 800 m

2:23,87

6.

Szabó Áron Ifjúsági 1500 m 4:19,19
6. Kis Lajos Ifjúsági 800 m

2:03,49

8.

Szatmári Anna Ifjúsági Rúdugrás 290 cm
12. Diószegi Dávid Junior 800 m

2:04,07

12. Diószegi Dávid Junior 1500 m

4:12,87

2016.02.27. – Szombathely Téli Gerelyhajító OB Bajnokság

Helyezés

Név Korosztály Versenyszám Eredmény
3. Bogdán Annabella Felnőtt Gerelyhajítás

50.91 m

2016.02.27. – Szombathely Felnőtt Téli Dobó Országos Bajnokság

Helyezés

Név Korosztály Versenyszám Eredmény

1.

Márton Anita Felnőtt Súlylökés 18.43 m
1. Márton Anita Felnőtt Diszkoszvetés

53.67 m

2. Bogdán Annabella Felnőtt Súlylökés

14.18 m

2016.02.26. – Budapest Fedett Pályás Országos Bajnokság

Helyezés Név Korosztály Versenyszám Eredmény

1.

Baji Balázs Felnőtt 60 m gát 7,62

1.

Gregor László Felnőtt 3000 m

8:24,56

4.

Pavuk Tira Felnőtt 3000 m 9:50,14
5. Novák Natália Felnőtt 800 m

2:15,47

5.

Tábor Miklós Felnőtt 1500 m 3:58,91
5. Tábor Miklós Felnőtt 3000 m

8:39,71

6.

Zsíros Márk Felnőtt 1500 m 4:03,27
6. Döme Adél Felnőtt Rúdugrás

320 cm

8. Braun Barbara Felnőtt Rúdugrás

300 cm

2016.02.06. – Budapest Újonc és Serdülő Fedettpályás Atlétikai Országos Bajnokság

Helyezés

Név Korosztály Versenyszám

Eredmény

1.

Szabó Ádám Újonc 2000 m 6:36,60

1.

Zahorán Petra Serdülő 3000 m gyaloglás 16:04,39
1. Apáti Bence Serdülő 1500 m

4:24,55

1. Apáti Bence Serdülő 3000 m

9:35,02

3. Gráfik Margaréta Serdülő 3000 m gyaloglás

17:35,83