Dobogós helyezések Temesváron

A hétvégén Temesváron került megrendezésre a SportGuru Timisoara 21k elnevezésű nemzetközi futóverseny, ahol a  versenyzőink közül ketten is rajthoz álltak. Gregor László az első, Pap Csilla a harmadik helyet szerezte meg. Laci így mesélt a versenyről: ” Kicsit hűvös volt az idő, de a futáshoz még elfogadható volt. Nem volt egyszerű a verseny, 1 kilométerrel a cél előtt rossz irányba navigáltak minket, így az addig 70-80 méter előnyömből 30-40 méter hátrányom lett. Az addigi második helyezett Marius Ionescu látta az esetet, és nagyon sportszerű magatartást mutatva ezt a malőrt nem kihasználva megvárt, és mondhatni visszaadta az addig összekovácsolt előnyömet. Nagyon jól esett, ebből is látszik, hogy nem ellenségek vagyunk, hanem ellenfelek. Klubtársam, Pap Csilla az utóbbi időbe egy kicsi, de annál makacsabb sérüléssel küzd, az is kérdéses volt, hogy el tud-e indulni a versenyen. Szerencsére javult az állapota, és a 3. helyet szerezte meg. A formája jó, hiszen még így is megjavította egyéni csúcsát a 10 km-es távon.”