Válogatott atlétáink

2019

Márton Anita   

Fedettpályás Európa Bajnokság, Glasgow                                          súlylökés             3. hely

Dobó Európa Kupa, Somorja                                                                 súlylökés             3. hely

Csapat Európa Bajnokság, Sandnes                                                     súlylökés             3. hely

Csapat Európa Bajnokság, Sandnes                                                    diszkoszvetés       6. hely

Európa vs USA Két kontinens válogatott viadala, Minszk               súlylökés             3. hely

Világbajnokság, Doha-Qatar                                                                  súlylökés             5. hely

 

Bogdán Annabella

Dobó Európa Kupa, Somorja                                                                    gerelyhajítás     7. hely

II.Európa Játékok                                                                                       gerelyhajítás     2. hely

 

Mihály Réka

Fedettpályás Siket Világbajnokság, Tallin                                            800 m                   5. hely

Fedettpályás Siket Világbajnokság, Tallin                                           1500 m                   6. hely

Halléssérültek Európa Bajnoksága, Bochum-Wattenscheid            1500 m                  3. hely

Halléssérültek Európa Bajnoksága, Bochum-Wattenscheid             800 m                   5. hely

 

Zahorán Petra

Európai Ifjúsági Olipiai Fesztivál (EYOF), Baku-Azerbajdzsán       5000 m gyaloglás   10. hely

 

Kovács Barbara

Nemzetközi Gyalogló Verseny és Válogatott Viadal, Podebrady       20 km gyaloglás     17. hely

 

Steigerwald Ernő

U20-as HUN-CZE-SVK-SLO válogatott viadal, Győr                          4 x 400 m             3.hely

U18-as CRO-CZE-HUN-SLO válogatott viadal, Trnava                      400 m                   2. hely

 

Apáti Bence

U20-as HUN-CZE-SVK-SLO válogatott viadal, Győr                          1500 m                 5.hely

 

Csizmazia Áron

U16-os CRO-CZE-HUN-SVK-SLO válogatott viadal, Ptuj                 súlylökés             1. hely

 

Kovács Alexandra

U16-os CRO-CZE-HUN-SVK-SLO válogatott viadal, Ptuj                 3000 m gyaloglás    1. hely

 

Hrabovszki Balázs

U16-os CRO-CZE-HUN-SVK-SLO válogatott viadal, Ptuj                 távolugrás          6. hely

 

2018

Márton Anita

Fedettpályás Világ Bajnokság, Birmingham                                            súlylökés             1. hely

Dobó Európa Kupa, Leira (Por)                                                                  súlylökés             1. hely

Dobó Európa Kupa, Leira (Por)                                                                  diszkoszvetés     5. hely

 

Apáti Bence

Ifjúsági Európa Bajnokság, Győr                                                                             1500 m                 2. hely

Ifjúsági Olimpia, Buenos Aires                                                                 1500 m                 17. hely

U18-as CZE-HUN-SVK-SLO válogatott viadal, Ptuj                            1500 m                 1. hely

 

Zahorán Petra

Ifjúsági Európa Bajnokság, Győr                                                                             5000 m gyaloglás             21. hely

 

Pavuk Tíra

U20-as Világ Bajnokság, Tampere                                                          3000 m akadály                17.hely

U20-as Válogatott viadal CZE, HUN, POL, SLO, SVK, Vyskov        3000 m akadály                 2. hely

 

Kovács Barbara

Atlétikai Európa Bajnokság, Berlin                                                         20 km gyaloglás                24. hely

Gyalogló válogatott viadal, Podebrady                                                   20 km gyaloglás

 

Mihály Réka

Hallássérültek Mezei Európa Bajnoksága, Bydgoszcz                             4 km                      5. hely

Hallássérültek Mezei Európa Bajnoksága,Bydgoszcz                              8 km                      5. hely

 

Döme Adél

U20-as válogatott viadal Cze-Hun-Pol-Slo-Svk, Vyskov                      rúdugrás                  8.hely

 

Szebegyinszki Richárd

Pol-Hun-Cze-Slo U23 Válogatott viadal, Krakkó                                diszkoszvetés           3. hely

 

Novák Natália

Pol-Hun-Cze-Slo U23 Válogatott viadal, Krakkó                                1500 m                      5. hely

 

Diószegi Dávid

Pol-Hun-Cze-Slo U23 Válogatott viadal, Krakkó                                5000 m                    6. hely

 

Csizmazia Áron

5 nemzet U16 viadala Cze-Hun-Slo-Cro-Svk, Győr                           diszkoszvetés           2. hely

 

Szabó Ádám

5 nemzet U16 viadala Cze-Hun-Slo-Cro-Svk, Győr                           3000 m                     5. hely

 

2017

Márton Anita

Fedettpályás Európa Bajnokság, Belgrád                                            súlylökés             1. hely

Dobó Európa Kupa, Kanári Sziget                                                         súlylökés             1. hely

Csapat EB, Tel Aviv                                                                                   súlylökés             1. hely

Csapat EB, Tel Aviv                                                                                diszkoszvetés        2.hely

Atlétikai Világ Bajnokság, London                                                        súlylökés             2. hely

 

Bogdán Annabella

Dobó Európa Kupa, Kanári Szigetek                                                       gerelyhajítás     11. hely

 

Kovács Barbara

Gyalogló Európa Kupa, Podebrady                                                    20 km gyaloglás                12. hely

Atlétikai Világ Bajnokság, London                                                     20 km gyaloglás                27. hely

 

Apáti Bence

Európai Ifjúsági Olimpia, Győr                                                                  1500 m                           2. hely

HUN-CZE-SLO-SVK U18 Válogatott viadal, Miskolc                            1500 m                           2. hely

 

Baji Balázs

Csapat EB, Tel Aviv                                                                                    110 m gát                            1. hely

Atlétikai Világ Bajnokság, London                                                           110 m gát                            3. hely

Universiade, Tajpej                                                                                      110 m gát                            1. hely

 

Pavuk Tíra

U20-as Európa Bajnokság, Grosseto                                                     3000 m akadály                12. hely

SVK-HUN-CZE-SLO U20 Válogatott viadal,Trnava                          3000 m akadály                  1. hely

 

Novák Natália

U20-as Európa Bajnokság, Grosseto                                                       1500 m                                 20. hely

SVK-HUN-CZE-SLO U20 Válogatott viadal, Trnava                            1500 m                                   1. hely

 

Mihály Réka

Siketlimpia                                                                                                       1500 m                                 9. hely

Siketlimpia                                                                                                       800 m                                   7. hely

 

Szabó Áron

HUN-CZE-SLO-SVK U18 Válogatott viadal, Miskolc                          3000 m                                   4. hely

 

Szebegyinszki Richárd

SVK-HUN-CZE-SLO U20 Válogatott viadal, Trnava                            diszkoszvetés                        2. hely

 

Diószegi Dávid

SVK-HUN-CZE-SLO U20 Válogatott viadal, Trnava                            5000 m                                 2. hely

 

Zahorán Petra

HUN-CZE-SLO-SVK U16 Válogatott viadal, Varasd                           3000 m gyaloglás                  1. hely

2016

Márton Anita

-Olimpia Riói De Janeiro 08.12. olimpiai bronzérmes

-Világ Bajnokság Portland  03.19. II. hely

-Európa Bajnokság Amsterdam 07.09. II.hely

Baji Balázs

 

-Európa Bajnokság Amsterdam 07.09. II.hely

-Világ Bajnokság Portland 03.19. 6.hely

-Olimpia Riói De Janeiro 2016.8.17. 15. hely

Kovács Barbara

Olimpia Riói De Janeiro 2016.8.19. 58. hely

Pavuk Tíra

Pavuk Tira EYOF bronzérmes

Ifjúsági Európa Bajnokság Tbiliszi 07.16. II. hely

 

Bogdán Annabella

Bogdan Annabella EK 2016

Dobó Európa Kupa

Arad, 03.12. 7. hely

Mihály Réka

Mihály Réka a limpiai formaruhában

-Hallássérültek Utánpótlás Európa Bajnoksága Kalsruhe 08.25.

I. hely, 800 m I. hely

-Hallássérültek Világ Bajnoksága

Stara Zagore 06.28.

1500 m 6.hely, 800 m 6. hely

 

szebegyinszki-novak-n-ujhazi-b

Junior U20-as válogatott viadal HU-CZE-SLO-SVK

Miskolc 2016.07.01.

Szebegyinszki Richárd(3.), Novák Natália(2.), Újházi Balázs(6.)

 

brnoi-valogatottak-kis-l-pavuk-t-atati-b-2016-06-12-1

U18-as válogatott viadal CZE-SVK-HUN-SLO 

Brno,2016.06.12.

Kis Lajos (5.),Pavuk Tíra(1.), Apáti Bence(3.)

 

2016-trnava-bp

Serdülő (U16) Válogatott viadal

CRO-CZE-HUN-SLO-SUK

Trnava(CZE) 2016.09.24.25.

Apáti Bence(1.), Zahorán Petra(2.)

Gregor László

gregor-l-abszolut-gyoztes-a-mezei-ligaban

Novák Natália középtávfutó

Novák Nati 141

Szebegyinszki Richárd

szebrics