Dél-Kelet Régió Sport XXI. Program Egyéni versenye

Szolnok, 2021.05.22.

Ez a hétvége sem telt verseny és nagyszerű eredmények nélkül!

Szombaton megrendezték a Sport XXI. Atlétikai alapprogram Dél-Kelet Régió, egyéni pályaverseny elnevezésű sporteseményt Szolnokon, ahol a Békéscsabai Atlétika Club több utánpótlás korú versenyzője is indult.

A zord, esős idő ellenére népes kis csapat gyűlt össze.

Benkő Balázs tanítványai közül a legeredményesebbekről:

Bende Zsombor 9 évesen versenyzett a 11 évesekkel és óriási futással, 2:40.45 idővel nyerte meg a 800 m-t, távolugrásnál pedig  3,74 m-es eredménnyel hozta el az első helyet.

Apáti Gergő  800 m-en 4. helyezett lett és saját eredményeit túlszárnyalva érte ezt el.

Germán Tibor versenyzője Klokocs Kata 800 m-en tudott győzött. Ugyanezen a távon indult még Gregor László sportolója  Körömi Kornélia , aki  3. helyezést ért el.

Debreczeni Dezső tanítványa Danczik Dominik kislabda hajításban győzedelmeskedett.