Még nem tudunk múltidőben beszélni Elnök úr!

Dr. Ferenczi Attila háziorvos, egészségügyi menedzser, városi képviselő, 2011. januárjától volt a klubunk elnöke.

Veszteség ért bennünket, hiszen a társadalmi megbízatását teljes erőbedobással végezte, a klubunk legsikeresebb időszakában töltötte be az elnöki tisztségét nálunk. Érdemei felsorolhatatlanok, többek között Ő volt az, aki a Kopp Export Import Kft.-vel névadói szerződést kötött. Mindig időt fordított arra is, hogy személyesen informálódjon a versenyzőink eredményeiről – elhivatott elnökként menedzselte klubunkat.

Korábban így fogalmazott: „Igyekszem a közösséget erősítő rendezvényeken részt venni, vagy legalább támogatni azokat.

Fáradhatatlanul dolgozott a város fejlődéséért, az atlétatehetségek kibontakozásáért. Egy ideje már tudtuk, hogy beteg, de azt gondoltuk, hogy egy olyan nagy küzdő, mint ő, a betegséggel is megbirkózik. Nehéz elhinni, nehéz tudomásul venni, hogy nem így lett…

Dr. Ferenczi Attila elnökünk beírta magát a Kopp Békéscsabai Atlétikai Club és Békéscsaba sporttörténetének könyvébe is. Emlékét megőrizzük.