Kiváló hétvége az atlétáknál

Gödöllő, 2023.03.18.

A Gödöllői Kastélyparkban rendezték meg a 115. Országos Mezei Bajnokságot, ami a bajnokságon kívül a legkisebbeknek is kiváló versenylehetőség volt.

Kitűnő idő fogadta a versenyzőket, bizony a kijelölt pálya elég alattomos, nehéz volt. Versenyzőink kiválóan szerepeltek a bajnokságon.

A dobogósainkról:

Az ifjúsági leányoknál az Urbanikné Rosza Mária által felkészített Kis Petra Sára bátor versenyzéssel gyűjtötte be az aranyérmet, ezzel megvédve a tavalyi bajnoki címét.

Tóth Sándor edző így értékelte sportolóit: A junior Karsai Gábor végig irányította az óriási létszámú mezőnyt, csak a hajrában kapott ki, s így a felnőtt és a junior mezőnyben is Ő lett az ezüstérmes. Az ujonc versenyzőink is kiválóan futóttak: Klokocs Kata 100 m-es előnnyel nyerte az aranyérmet, s Mázor Milán ezüstérmet szerzett klubunknak.

A legkisebbek versenyében az U12-es korosztályban Benkő Balázs csoportjából Timár Júlia  bronzérmes lett.