Megérdemelt díjeső a Kopp Békéscsabai Atlétikai Clubnál

Békéscsaba, 2018.12.12.

Szerda délután tartották meg a Békéscsabán, a Csabagyöngyében a Város hagyományos élsportolói fogadását. Itt adták át a Békéscsaba Sportjáért kitüntetéseket valamint a világversenyeken részvett békéscsabai sportolók és edzőik elismeréseit.

Békéscsaba Sportjáért kitüntetést vehetett át klubunk marketingvezetője, Czeglédi Katalin, aki több évtizede munkájával segíti a város sportjának fejlődését.

Az év békéscsabai sportolónője Márton Anita, súlylökőnk, a birminghami fedett pályás világbajnoki aranyérmese lett, edzője Eperjesi László.

Az év utánpótláskorú fiú sportolója díjat Apáti Bence futónknak ítélték, aki Győrben az ifjúsági Eb-n 1500 méteres síkfutásban nyert ezüstérmet. Felkészítője Tóth Sándor mesteredző. A város képviseletében Dr. Ferenczi Attila tanácsnok, klubunk elnöke adta át

válogatottjaink és edzőik díjait, akik: Kovács Barbara, Pavuk Tíra, Zahorán Petra, Mihály Réka, Urbanikné Rosza Mária, Germán Tibor.