Gregor László Varasdon ezüstérmes

Ismét újabb nemzetközi sikerről számoltak be futóink Gregor László és Pap Csilla. Délelőtt Békéscsabán a 31. OTP Szilveszteri futógálán Gregor László győztesként, Pap Csilla ezüstérmesként ért célba…..

És éjfélkor már Varasdon egy rangos nemzetközi futóversenyen rajtoltak.
 Horvátországban is már sokadik éve  kerül megrendezésre a nagyon jó hangulatú futóverseny.Pontban éjfélkor van a rajt, a szilveszterezők petárdákkal, tűzijátékkal pezsdítik fel az egyébként is izgalmas futás élményét. Nemegyszer előfordul, hogy a mezőnybe bedobnak egy két petárdát, hogy megtréfálják a futókat. Laci a 4,6 km es távot másodikként zárta egy kenyai futó mögött. Én pedig  a 4. helyen értem a célba, az első két helyet egy horvát és egy szerb hölgy bérelte ki magának. Azonban nem vagyok szomorú hiszen olyan időeredményt sikerült futnom, ami egyéni csúcsot jelentene 5000 méteren. Így a forma nem rossz, reméljük a továbbiakban csak még jobb lesz. – számolt be Csilla