Gregor Laci 3 nemzetközi versenyen három győzelmet szerzett

Gregor L.2015.1

Gregor László az elmúlt hétvégét a felkészülésnek szentelte

Három nemzetközi verseny – három győzelemmel – a legjobb edzés

1./ Augusztus 26- án pénteken délután az ausztriai Pama kisvárosban 10 km-es utcai futóverseny nyerte meg 31,17-es idővel.

2./ Másnap, szombaton szintén délután a Csehországi Branska városa által, hagyományos félmaratoni (21,1 km) versenyen nagyon látványos hajrával ért a város főteréreelső helyezettként, 70 perc 11 mp-es idővel.

3./ Vasárnap, a sorozat harmadik napján szintén Csehországban nehéz pályán – a verseny versenycsúcsát megdöntve (36,06), Tiplice Nad Metuji városában – 11,2 km-es utcai futóversenyen, taktikai futással, de nagy hajrában nyerte meg a versenyt.

Mindhárom nemzetközi versenyen a környező országok „specialistái” ott voltak – így még értékesebb Tóth Sándor mester futója 3 győzelme. Laci felkészülésébe jól illettek ezek a versenyek, hiszen ezután következik a Magyar Szuper Kupa Döntő és a Csapat Bajnokság Döntője, benne a Félmaratoni OB-val is.